Diskaun Berjaya Digunakan! Anda Layak Dapat Diskaun Hari Ini.

SNEKRANGUP & SEDAP!

Sekali Makan, Memang Tak Boleh Berhenti!

Kulit ikan rangup bersalut dengan telur masin & cheese.

Fish Skin Salted Egg PACK MINI50g
100% Kulit Ikan Sebenar
Rangup & Tak Berminyak
Sedap, Ringan & Senang Dibawa Ke Mana-Mana
Saya Nak Rasa Sekarang
SNEK BIASA BUAT KECEWA?

Pernah Rasa Macam Ni?

Ini antara luahan yang selalu kami baca dari pembeli snek di luar sana.

Snek rasa hambar

Beli snek mahal, tapi rasa hambar je

Rasa tawar dan bau pun tak menarik.

Snek cepat lemau

Baru buka sekejap, terus lemau dan liat

Gigitan pertama dah tak rangup, hilang terus mood.

Snek berminyak

Berminyak sampai tangan melekit

Makan sikit dah muak, kena lap tangan setiap kali.

MEMPERKENALKAN

FISH SKIN

Perisa Salted Egg + Cheese
Fish Skin Salted Egg

Snek kulit ikan premium yang digoreng garing, kemudian disalut telur masin berkrim dan sentuhan cheese.

KELEBIHAN SKIN FISH

Kenapa Ramai Dah Ketagih?

Bukan snek biasa. Ini sebab ramai yang sekali cuba terus jadi pelanggan tetap.

01

Kulit Ikan Sebenar

Digoreng sempurna, rangup, ringan dan tak berminyak.

02

Telur Masin & Cheese

Salutan berkrim yang buat rasa lagi berlemak dan wangi.

03

Pedas Manja

Masin, manis dan pedas sikit. Langsung tak muak.

04

Pack Mini 50g

Senang masuk beg, ngam untuk travel atau pejabat.

Kelebihan Fish Skin
Fish Skin Salted Egg rangup
SESUAI UNTUK SIAPA?

Ngam Untuk Semua

Peminat Salted Egg

Yang memang tak boleh lari dari rasa telur masin.

Kaki Movie & Gamer

Peneman setia masa layan drama atau push rank.

Gathering & Party

Hidang masa lepak, habis licin dalam sekelip mata.

Sentiasa On-The-Go

Simpan dalam beg kerja atau kereta, penyelamat lapar.

BAHAN PILIHAN

Apa Yang Ada Dalam Setiap Pack

Bahan berkualiti, sebab tu rasanya padu.

Kulit Ikan
Kulit Ikan Segar
Telur Masin
Telur Masin
Cheese
Ekstrak Cheese
Cili dan Rempah
Cili & Rempah
Mentega
Mentega
Daun Kari
Daun Kari
FAKTA NUTRISI

Maklumat Nutrisi

NutrisiPer Pek
(50g)
Per
100g
Tenaga (kcal)290-320580-640
Protein (g)11.0-14.022.0-28.0
Lemak (g)20.0-25.040.0-50.0
Lemak Tepu (g)6.5-7.013.0-14.0
Karbohidrat (g)11.0-12.022.0-24.0
Gula (g)2.0-3.04.0-6.0
Natrium (mg)310620

Nilai di atas adalah anggaran purata.

VIDEO

Tengok Video Ni?

Dengar sendiri bunyi rangup dia.

KATA PEMBELI

Apa Kata Pembeli ?

Review pelanggan Fish Skin

RISAU BARANG TAK SAMPAI? COD KAN ADA!

100% TIADA RISIKO. BARANG SAMPAI BARU BAYAR.

Barang dijamin sampai ke depan rumah dalam 5-10 hari bekerja. Sediakan wang secukupnya.

PROMOSI HARI INI

Pilih Pakej Anda

Ambil lebih, jimat lebih. Senang nak share dengan family.

PALING LARIS!

SET JIMAT

2 Pack + Percuma 1 Pack

Set Jimat Fish Skin
  • 3 Pack (150g)
  • Percuma 1 Pack
  • Bawah $17 satu pack
HARGA PROMO$49
Pilih Set Jimat

SET TRIAL

1 Pack

Set Trial Fish Skin
  • 1 Pack (50g)
  • Sesuai Untuk Nak Rasa Dulu
HARGA$39
Pilih Set Trial

Isi Borang Tempahan

PROMO TAMAT DALAM
08JAM : 00MINIT : 00SAAT
213 orang sedang melihat
Promo Terhad 20 Orang Sahaja Hari Ini!

Paling berbaloi: SET JIMAT $49 dapat 3 pack. Bawah $17 satu pack!

[LUXANA FORM]

Soalan Lazim (FAQ)

Tidak perlu. Anda boleh menggunakan pilihan Bayar Bila Terima (COD), di mana anda hanya perlu membuat pembayaran tunai secukupnya apabila barang sudah sampai di depan rumah anda.

Tempoh penghantaran mengambil masa antara 1 hingga 5 hari bekerja, bergantung kepada lokasi penerimaan anda.

Ya, perkhidmatan penghantaran kami meliputi seluruh Singapore.

Ya, transaksi dan urusan pembelian anda adalah 100% selamat terutamanya dengan pilihan pembayaran secara tunai semasa barang sampai (COD).

Imej dan video yang dipaparkan dalam iklan mungkin dipertingkatkan. Kesan penggunaan mungkin berbeza mengikut individu.